Majówka 2016

W tym roku, impreza z okazji dni majowych odbyła się w miejscowości Kadyny na terenie Folwark Hotel & Spa.Uczestnicy spędzając majowy dzień na terenie Hotelu w ramach szeroko rozumianej integracji społecznej i rekreacji sportowo – kulturowej, rozwijali indywidualne umiejętności społeczne, poznawali aktywne formy odpoczynku i organizacji czasu oraz wzmacniali relacje interpersonalne.
Na podopiecznych czekało wiele atrakcji turystyczno – sportowych, przygotowanych przez kadrę Warsztatu, które zapewniały idealne warunki do aktywnego wypoczynku i wyciszającego obcowania z przyrodą.

>Uczestnicy korzystali z przejażdżki bryczką konną po terenie Kadyn, poznając walory geograficzne, historyczne oraz turystyczne najbliższej okolicy, m.in.:

  • Rezerwatu Przyrody Kadyński Las, wchodzącego w skład Parku Krajobrazowego Wysoczyzny Elbląskiej,
  • Klasztoru Braci Mniejszych Franciszkanów w Kadynach,
  • pałacu barokowego o charakterze rezydencyjno – folwarycznym (dawniej Pałac Wilhelma II) otoczony zabytkowym parkiem, na którego terenie znajduje się aktualnie mini zoo

Ponadto, dla uczestników zorganizowano ognisko, obiad i zimne przekąski na świeżym powietrzu. Całe wydarzenie dopełniały zawody sportowe zorganizowane na terenie hotelowego parku.

ułatwienia dostępu